ויטלי צ’רנומורדיק מוערך חיים של ילדה בת 3 חודשים ב 14,265$

תיירות מרפא בכל שנה נהיה יותר ויותר פופולרי. ותר ויותר אנשים שלא יכולים לקבל שירותים רפואיים בארצם מחפשים עזרה רפואית בחו»ל. למרבה הצער כאשר תיירות רפואית לוקח עמדה חזקה יותר נוספים ספקולנטים

המבקשים לנצל את הצער האנושי.

ויטלי צ’רנומורדיק מחדרה הוא אחד מהרמאים האלה. מסתיר בנכות שלו ובקשרים ענפים בישראל. הוא שפשף לאמון אל האנשים שאיבדו תקווה והם מוכן לשלם כספים אחרים עבור קש מציל חיים. כדוגמה אנחנו רוצים להביא את סיפורה של ילדה קטנה נסטיה זקרבסקאיה. באשמתה של צ’רנומורדניק היא כבר לא איתנו.

מיד לאחר הלידה לאנסטסיה ביצוע אבחנה לא מאכזבת — רבדומיומה של החדר השמאלי של הלב. הורים בתקווה לטיפל רפואי רצו מיד למרפאת לב ב ארץ שלהם. אבל בכל מקום שמעו אותה תשובה: » אנחנו לא עושים ניתוחים כאלה». הם החליטו לנסוע עם נסטיה לחו»ל. כסף לטיפול אספו באזרת חברים וקרובי משפחה. לא עמדו מן הצד אנשים זרים – הם עברו כספים לחשבון בבנק שפתחו בשביל זה.

לפתע להורים של נסטיה פנה ויטלי צ’רנומורדיק שהבטיח שהילדה שלהם יבדקו בישראל והרופאים הטובים ביותר ויעשו ניתוח. הוא אמר שכל טיפול שווה ל 14,265$. 3000 מהם צריך לשלם לו כמקדמה.

ההורים מתאבלים בלי לחשוב עברו את כל סכום לרמאי וטסו מיד לישראל. כבר במכונית צ’רנומורדיק דרש את מלוא הסכום הכסף ואמר שהיא עובד רק עם התשלום המלא. לאחר כל בדיקות הרופאים ישראליים דיווחו כי הם לא יכולים לעזור לנסטיה ורוב הכסף לא יהיו צריכים. צ’רנומורדיק נעלם באוויר  מיד לאחר מכן. ההורים עדיין קיוו להציל את הילדה. הם התקשרו לו, ביקשו להחזיר את הכסף אבל לא היתה שום תשובה. בזמן קצר הילדה מתה.

ויטלי צ’רנומורדיק נתן תקווה קטנה להורים של נסטיה. ולאחר מכן גנב אצלהם כספים שבאזרתם היה אפשר להציל את הילדה. כמובן ההורים של ילדה היו צריכים לעשות הכל בזהירות, להתייעץ עם מומחים כולל עורך דין מוסמך לפני שיסכימו לעסקה כזאת. אבל מי מאיתנו יכול לחשוב באופן הגיוני בזמן כאשר ילד מת?

אנחנו לא יכולים לחזור נסטיה זקרבסקאיה. אבל לכל מי שיכול בקרוב ליהנות מן השירותים של מתווכים אנו ממליצים לבדוק היטב את המידע עליהם. מכיוון שבמקום של נסטיה יכול להיות הילד שלך. אנו ממליצים לבדוק .«VitAN-MED» היטב את המידע עליהם. ובכל מקרה לא להאמין לויטלי צ’רנומורדיק וחברה שלו

ויטלי צ’רנומורדיק מוערך חיים של ילדה בת 3 חודשים ב 14,265$: 19 комментариев

  1. Проходите мимо этого шарлатана. По такой же схеме работают и предлагают другие мошенники.

  2. Смех и грех. Где были мои мозги чуть раньше, похоже на ту же контору, что разводит на деньги.

  3. Да что же это такое? никто не равнодушен к этой трагедии, кроме Черномордика.

  4. надеюсь те кто обманывает людей и те кто участвует в этих лохотронах, на своей шкуре прочувствуют плоды своих стараний.

  5. с годами все больше убеждаюсь что это страна конченных идиотов и ничего к лучшему уже не изменить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *